До края на промоцията остават:
Alcatel One Touch iDol 6030 е изключително лек телефон (110 грама), по-тънък от 8мм, което го прави изключително удобен за използване. С помощта на неговият 4,7 инчов qHD екран ще може да се насладите на всичко, което правите с него. Освен своята прецизна изработка, този смартфон може да се похвали с 8 мегапикселовата си камера, която освен чудесни снимки прави и видео със 720p/30fps. Всичко това се задвижва от двуядрен процесор 1GHz и Android Jelly Bean 4.1. Той ще е винаги с вас, защото неговата батерия го държи буден 415 часа в режим на готовност.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | UMTS / GSM 900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1800 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 7.2/3.2 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 415/410 ч. |
| Работа с 2 SIM карти | Да |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Размер на екрана(") | 4.7" |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 109 гр. |
| Размери | 67.5 x 133 x 7.9 mm |
| Памет | 13.3 GB, 1 GB RAM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 8 MP |
| Светкавица | LED |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | да + RDS |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Android OS, v4.1 (Jelly Bean), двуядрен процесор на 1 GHz, Bluetooth 4.0, 2 MP предна камера | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | Не |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |