До края на промоцията остават:
Големи 4.7 "дисплей и два големи говорителя отпред. Новини в реално време, които да ви информират за света около Вас. 4G поддръжка, мощен четириядрен процесор.
Впечатляващ звук
Звукът е още по-добър, когато е насочен към Вас. Ето защо от HTC създадоха двойни предни HTC BoomSound ™ говорители.
Впечатляващ дисплей
Ярък, богат на цветове 4.7 инчов дисплей с висока резолюция представя всичко, което искате да видите по невероятен начин. Вградена HTC BlinkFeed ™ функция показва персонализирана информация за всичко случващо се около Вас.
Скорост
Безпроблемно изпълнение на много задачи едновременно, без забавяне и проблеми, благодарение на четириядрен процесор. Мобилни данни с 4G скорости за безпроблемно възпроизвеждане на видео, плавни графики, лесен мултитаскинг и бързо сърфиране в интернет.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Poll 2040 mAh |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 4,7 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 143. гр. |
| Размери | 70.5 x 143.1 x 9.6 mm |
| Памет | 1 GB RAM, 8 GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 8 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 720p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Nano-SIM, четириядрен процесор Snapdragon 400 с честота 1,2GHz, LTE, предна 1,3MР камера, предни стерео говорители | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |