До края на промоцията остават:
Телефонът с най-големия дисплей и батерия в класа си Optimus L9 P760.
4.7" IPS дисплей
2150 mAh SiO+ батерия
QuickMemo
QuickTranslator
Всеки елемент на L9 е изработен с внимание към дейтала, създаващ премиум дизайн. Отличаващият го квадратен дизайн e обвит в метални акценти, създавайки свежа и елегантна визия. L9 доказва, че по-малко всъщност е повече със своя минималистичен дизайн. L9 е несравним в класа си. L9 увеличава удоволствието от гледането и създава нов прозорец във вашия свят. Експанзивният 4,7 инчов екран предоставя толкова реална картина, че ще промени начина, по който възприемате заообикалящата ви действителност. IPS дисплеят е с резолюция от 960x530 и предоставя зашеметяващ блясък с реални цветове и кристално ясна картина. Подгответе се за по-мащабна гледка.
Превъзхождащ двуядрен процесор
По-бърз интернет браузинг, безпроблемен мултитаскинг и възможност за сваляне на големи файлове с 1 GHz двуядрен процесор.
Батерия с по-дълъг живот
Излезте навън, наслаждавайте се на всичко около вас и бъдете в контакт с приятелите си чрез телефон с по-дълготрайна батерия. Тази иновативна батерия максимизира производителността, като запазва стандартните пропорции.
Моментален превод
Моментален превод не само на отделни думи, а на цели изречения и фрази, използвайки QuickTranslator. Само чрез сканиране можете да се запознаете с нови хора и култури, докато разширявате вашето знаение със стил.
Позволете на клавиатурата да се позиционира спрямо вашите пръсти
Писането не е било никога толкова удобно досега. Съобщенията сега са свързани с вашите движения, защото клавиатурата променя формата си в зависимост от това дали пишете с една или две ръце.
Всичко е по-ясно и запомнящо се
Направете идеите си по-ясни и по запомнящи се с QuickMemo. Просто уловете идеята си и запишете вашите коментари. Също така можете лесно да споделите вашите бележки заедно с URL адреса.
Кажете "Cheese" и L9 ще снима
Сега можете да направите перфектната си снимка без да натискате бутон или да да размазвате снимката. Необходимо е единствено да включите гласовата команда, за да напарвите невероятни снимки, използвайки вашия глас и Cheese Shutter.
LG Optimus L9 наследява философията за премиум дизайна на L-серията. L9 се характеризира с дебелина от 9.1 мм, модерен ъгловиден дизайн с метални елементи и комфортен захват, благодарение на тънката и стилна форма. Най-големият в класа 4.7 инча IPS дисплей на Optimus L9 предлага изчистена и максимално реалистична картина с невероятни детайли и страхотно усещане.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2012 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 2150 mAh |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 4.7 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 125 гр. |
| Размери | 68.2 x 131.9 x 9.1 mm |
| Памет | 1GB RAM, 4GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 5 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Xenon |
| Видео резолюция | 1080p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | да + RDS |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Android 4.0.4, двуядрен процесор TI OMAP 4430 на 1GHz, предна VGA камера, NFC | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |