До края на промоцията остават:
Вашият Fastlane за приложенията на Android™ сега е още по-голям
Достъп до света на приложенията за Android. Плъзгате се по-бързо и по-гладко между любимите си приложения с Fastlane.
Функции с размер XL
Обновете своето преживяване с големия 5" дисплей и 2MP предна камера за висококачествени видео разговори.
НАПРЕД! ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЯ
Открийте света на приложенията за Android с Nokia XL. Насладете се на топ приложения като Plants vs. Zombies 2 и Skype на големия ярък 5" дисплей. И изтеглете други любими измежду стотици хиляди страхотни приложения, които са налични. (Android е запазена марка на Google Inc.)
ОПИТАЙТЕ FASTLANE
Плъзгайте се още по-плавно и бързо между любимите си приложения с Fastlane. Nokia XL се настройва спрямо вас, като ви показва всички скорошни приложения и действия в социалните мрежи във Fastlane – само с едно плъзгане от началния екран.
ВЗЕМЕТЕ ГО
Вашата Nokia XL става още по-лична с персонализиращ се начален екран. Поемете контрола с плочки, които могат да променят размера си – подредете отново всички ваши важни приложения, контакти и услуги, за да са винаги там, където искате.
Nokia XL придава допълнителна стойност към вашия смартфон със страхотния 5" дисплей и 5MP камера с автоматично фокусиране, допълнена със светкавица. Тя също така е красива. Nokia XL се предлага в цветова гама, която пленява погледа и със здравата качествена конструкция на Nokia, която познавате и обичате.
ИЗВЪН МРЕЖАТА. НА КАРТАТА.
Толкова по-приятно е да следваш указанията на 5" дисплей. Оставете Nokia XL да ви покаже пътя с нашите изключителни приложения за навигация. Вземете безплатни офлайн карти с HERE Maps и се насладете на безплатна навигация завой-по-завой за целия свят с HERE Drive. (Възможно е да ви бъдат начислени такси за пренос на данни)
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 2000 mAh |
| Работа с 2 SIM карти | Да |
| Резолюция | 480 x 800 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Размер на екрана(") | 5 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 190 гр. |
| Размери | 77.7 x 141.4 x 10.9 mm |
| Памет | 768 MB RAM, 4 GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 480p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean), двуядрен процесор Qualcomm Snapdragon 8225 на 1 GHz, 2 MP предна камера, microSD до 32 GB, microUSB v2.0, 4GB вътрешна памет, Dual SIM | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |