До края на промоцията остават:
Тънкият дизайн на Samsung Galaxy Pocket S5300 го прави идеален за използване, докато сте в движение.Вие разполага с 2.8 "дисплей, така че съдържанието и изображенията може да се видят нормално. Устройството разполага с подобрен потребителски интерфейс TouchWiz менюто за навигация е безпроблемно и ефективно.
Свързването с други хора и споделяне на съдържание е бързо и лесно благодарение на социалните мрежи които са вградени в Samsung Pocket Galaxy S5300 и комуникационни функции. Samsung Chaton крос-комуникационна платформа свързва всички телефонни потребители в една общност, което дава възможност за бързи съобщения,отделяне на група за чат и споделяне на съдържание, така че клиентите могат да останат във връзка много по-лесно.
В допълнение, Social Hub на Galaxy Pocket S5300 дава възможност на собствениците да видите Instant Messaging, социални мрежи и комуникации, електронна поща в една пощенска кутия за допълнително удобство, когато пътувате до и от работа или сте просто на пазар.
Samsung Galaxy Pocket S5300 предлага 3GB памет на потребителите си, която може да се разшири с SD карта с памет до допълнителни 32GB,които да са за приложения, MP3 файлове и снимки, както и вграден FM радио, което може да бъде настроено на любимата ви станция. Вградена високоскоростна Wi-Fi и HSDPA 3.6 свързаност означава, че мултимедийно съдържание може да бъде изтеглено бързо и да даде на собственици дълго забавление.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2012 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1200 mAh |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Цветове | 262k |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 2,8 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 97 гр. |
| Размери | 57,5 x 103,7 x 12 mm |
| Памет | 3GB mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 2 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | да + RDS |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Не |
| Android 2.3, процесор на 832MHz | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |