До края на промоцията остават:
| Серия | FonePad |
|---|---|
| Софтуер | Android Jelly Bean 4.3 |
| Размер на дисплея, инч | 7.0" (17.78 cm) |
| Резолюция | 1024x600 |
| Тип матрица | 10-finger capacitive Touch screen |
| Процесор | INTEL Clover Trail Plus Z2520 1.2GHz Dual-Core CPU |
| Брой ядра на процесора | Dual Core |
| Памет, MB | 1024MB |
| Дисково пространство, GB | 8GB eMMC |
| Слот за карти | Micro SD (SDHC) |
| Максимална памет, GB | up to 64GB |
| Камера, предна | 0.3MP |
| Камера, задна | 2.0MP |
| Безжична мрежа | 802.11 b/g/n |
| Пренос на данни | 3G |
| HDMI | - |
| USB | Micro USB |
| Bluetooth | - |
| GPS | yes |
| TV тунер | - |
| Цвят | Black |
| Размери, mm | 192 x 110 x 10.7 |
| Тегло, kg | 0.290 |
| Други | Build-in high quality speaker, G-sensor |
| Гаранция | 24 месеца |