До края на промоцията остават:
Цена: 339,00 лв.
Наличност: В наличност
Артикулен номер: 18545
| Дисплей | 5.00" Multi-touch TFT (480x854) |
| Процесор | 1.30GHz Dual Core MediaTek MT6572 |
| RAM | 1GB |
| Вътрешна памет | 4GB, слот за карта памет Micro SD, Micro SDHC до 32GB |
| Операционна система | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Предна камера | 0.3 Mpixel |
| Задна камера | 5.0 Mpixel, Autofocus, LED Flash |
| Dual SIM | Да |
| 3G | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| GPS | Да |
| Сензори | G-Sensor, Proximity Sensor, Light Sensor |
| Интерфейс | 1 х Micro USB |
| 1 х 3.5mm mini-jack | |
| Батерия | 2000 mAh Lithium Ion |
| Друго | Официален телефон, никога не заключван. Работи с всички мобилни оператори |
| Гаранция | 2 години |