До края на промоцията остават:
Цена: 519,00 лв.
Наличност: В наличност
Артикулен номер: 18549
| Дисплей | 5.00" Multi-touch IPS 294 ppi (720x1280) |
| Процесор | 1.50GHz Quad-Core MediaTek MT6589T |
| RAM | 1GB |
| Вътрешна памет | 4GB |
| Операционна система | Android 4.2 |
| Предна камера | 2.0 Mpixel |
| Задна камера | 13 Mpixel - Autofocus, Face detection, Geo-tagging, Touch Focus |
| Dual SIM | Да |
| 3G | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 3.0 |
| GPS | Да |
| Сензори | Accelerometer, Proximity Sensor, Digital Compass |
| Интерфейс | Micro USB |
| Слот за карта памет | microSD, до 32 GB |
| Размери | 145.5 mm, 72.5 mm, 8.9 mm |
| Тегло | 168 g |
| Батерия | Lithium Ion 2000 mAh |
| Друго | Официален телефон, никога не заключван. Работи с всички мобилни оператори |
| Гаранция | 2 години |