До края на промоцията остават:
| Дисплей | 4.00" Multi-touch TFT (480x800) |
| Процесор | 1GHz Dual Core Qualcomm MSM8225 |
| RAM | 512MB |
| Вътрешна памет | 4GB, слот за карта памет MicroSD/HC до 32GB |
| Операционна система | Android 4.0 |
| Предна камера | 0.3 Mpixel |
| Задна камера | 5.0 Mpixel |
| Dual Sim | Да |
| 3G | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | 3.0 |
| GPS | Да |
| Сензори | Light Sensor, G-Sensor, Proximity Sensor |
| Интерфейс | Micro USB |
| Друго | Официален телефон, никога не заключван. Работи с всички мобилни оператори |
| Гаранция | 2 години |