До края на промоцията остават:
Lenovo VIBE P2 ще ви впечатли с елегантния си дизайн и отлични характеристики. Смартфонът има мощен осемядрен 64-битов процесор Snapdragon, четец за пръстови отпечатъци, ярък 5.5" FHD super AMOLED екран и поддръжа 4G бърз пренос на данни. Предната камера е 5-мегапиксела с вграден фото редактор Photoshop Photo Filter, а основната е 13-мегапиксела, phase detection autofocus камера, с която може да правите висококачествени снимки и видео дори при ниска осветеност.
| Дизайн | Touch Screen |
| SIM карта | Микро SIM |
Технически данни |
|
| Процесорни ядра | 8 ядра |
| Скорост на процесора | 2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Вътрешна памет | 32 GB |
| Слот за карта | Да |
| Тип карта памет | microSD (max. 128 GB) |
Софтуер |
|
| Операционна система | Android |
Екран |
|
| Брой на екраните | 1 |
| Размер на екрана | 5.5" |
| Разделителна способност на дисплея | 1920 x 1080 |
| 3D дисплей | Не |
Камера |
|
| Камера | Да |
| 3D камера | Не |
| Предна камера | Да |
| Резолюция на предната камера | 5 MPx |
| Максимална резолюция на предната камера | 2592 x 1944 пиксела |
| Резолюция на задната камера | 13 Мегапиксела |
| Максимална резолюция на задната камера | 4128 x 3096 пиксела |
| Двойна задна камера | Не |
| Автофокус | Да |
| Вградена светкавица | Да |
| Ретина скенер | Не |
| Видеозапис | Да |
| Максимална резолюция на видео | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Мултимедия |
|
| MP3 плеър | Да |
| Видео плеър | Да |
| Интернет браузър | Да |
| Игри | Да |
Свързваемост |
|
| Трансфер на данни | |
| Изводи | |
| Мрежово свързване | |
Акумулатор |
|
| Тип акумулатор | Li-Ion |
| Капацитет на акумулатора | 5100 mAh |
Съобщения |
|
| MMS | Да |
| Да | |
Размери |
|
| Височина | 153 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Дебелина | 8.5 мм |
| Тегло | 177 г |
Функции |
|
| Две SIM карти | Да |
| Три СИМ карти | Не |
| Защитен от навлажняване | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Прахоустойчив | Не |
| Удароустойчив | Не |
| MP3/WMA/AAC мелодии | Да |
| Диктофон | Да |
| Календар | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Хендсфри | Да |
| Хардуерен модем | Да |
| Скенер за пръстов отпечатък | Да |