До края на промоцията остават:
Knock Code™
Получете мигновен и сигурен достъп до своя начален екран чрез почукване на дисплея на избрани от вас точки. Това ще направи телефонът ви защитен, а отключването му ще става бързо и лесно.
Minimal Design
Благодарение на неговия елегантен дизайн и ръбове без бутони, едновременно получавате стабилност, комфорт и стил.
Plug & Pop
Веднага след като включите слушалките си, любимата ви музика, видео или аудио-приложения ще се появят на екрана.
1.2 GHz Quad-Core процесор и 2,440 mAh батерия
Насладете се на смартфона, като използвате високопроизводителен процесор и мощна батерия, които ще работят за вас през целия ден.
Камера
Заснемайте ясни снимки или видеозаписи с висока резолюция, благодарение на 8 мегапикселова камера.
Многоточков автофокус
Уловете точния момент, благодарение на 9 отделни фокусни точки, дори и тогава, когато светът около вас е в движение.
4,7" qHD IPS дисплей
Наслаждавайте се на ясното и реалистично зрително изживяване с дисплей без рамка.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 2440 mAh |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Размер на екрана(") | 4.7" |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 121 гр. |
| Размери | 66 x 129.6 x 9.8 mm |
| Памет | 1 GB RAM, 8 GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 8 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 1080p |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Android OS, v4.4.2 (KitKat), 8 GB вътрешна памет, microSD до 32 GB, 1.3 MP предна камера, четириядрен процесор Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400 с честота 1.2 GHz, Bluetooth 4.0 | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |