До края на промоцията остават:
Изчистен дизайн
Заоблени контури и изчистени линии се сливат, за да сътворят стилният и изчистен дизайн на LG Optimus L7 II. С привличащи внимaнието отблясъци върху черната текстура на задния панел на телефона няма как да не останете забелязани.
4.3" True Color IPS дисплей
Смартфона ще ви изненада с толкова реалистични цветове, че ще ви бъде трудно да разграничите края на дисплея. Наситени и реалистични цветове за вашите снимки, видеа и всякакви визуални материали.
2,460mAh капацитет на батерията
По-голям капацитет на батерията?
Да, възможно е с G Optimus L7II 2,460mAh батерия със SiO+ технология за мобилно забавление без компромис.
1GHz Dual Core
Бързина при изпълнение на командите, благодарение на 1GHz двуядрен процесор.
Real-Time QuickTranslator
Независимо къде се намирате с един клик можете да преведете надписи от табели или менюта на ресторанти по света.
Функцията превежа на 64 езика за максимално удобство навсякъде и по всяко време.
Cross-Tasking QSlide
Искате да гледате филм или да си чатите с приятел? Изберете и двете. С функцията QSlide можете да използвате няколко приложения едновременно. Така няма да спирате филма си, за да отговорите на своя приятел.
Advanced QuickMemo
Запазете ценните за вас моменти с функцията QuickMemo. Уловете забавните мигове и ги споделете с приятели в социалните мрежи.
Convenient Quick Button
Използвайте бутона Quick Button за бърз достъп до любимо съдържание и приложения. Край на отегчителното ровене в менюто на телефона, за да намерите търсеното приложение.
Дизайнът, фунцкиите и спецификациите могат да бъдат променяни без предварително известие с цел подобряване.
Представяме ви ново поколение L-серия мобилни телефони от LG.
Преоткрийте съчетанието на стил и функционалност.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 2460 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 12 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 800 ч. |
| Резолюция | 480 x 800 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Размер на екрана(") | 4.3 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 118 гр. |
| Размери | 66.6 x 121.5 x 9.7 mm |
| Памет | 768MB RAM, 4GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 8.1 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | FWVGA @ 30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | да + RDS |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Не |
| Android 4.1.2, двуядрен процесор Qualcomm MSM8225 Snapdragon с честота 1 GHz, предна VGA камера | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |