До края на промоцията остават:
Цена: 199,00 лв.
Наличност: В наличност
Артикулен номер: 33258
| Техническо описание | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Работа с 2 СИМ карти | Да |
| Операционна система | Microsoft Windows Phone 8.1 |
| Процесор | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| 2G Мрежа |
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Мрежа |
HSDPA 900 / 2100 |
| Скорост |
HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Батерия | Li-Ion 1905 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | до 11 ч. (2G) / до 13 ч. (3G) |
| Време на готовност (2G/3G) | до 336 ч. |
| Резолюция | 540 x 960 |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Размер на екрана (incha) | 5" |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 146 гр. |
| Размери | 140.2 x 72.4 x 8.8 mm |
| Памет | 8 GB, 1 GB RAM |
| Слот за разширителни карти | microSD до 128 GB |
| Екстри | |
| Вградена камера | 5 МР |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да / with A-GPS, GLONASS |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Не |
| Предна камера | 5 MP |
| Комуникационни възможности | |
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| Browser | HTML5 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, hotspot |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | v4.0, A2DP, LE, apt-X |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |