До края на промоцията остават:
Център на вниманието
Ярките, сменяеми цветове и раздвиженият 1,8” цветен дисплей на Nokia 106 я отличават от останалите телефони, така че можете да говорите и да изпращате текстови съобщения със стил.
По-организирани от всякога
Спрете да планирате живота си около електрически контакти. Заредете Nokia 106 напълно и може да изкарате цял месец без да има нужда от ново зареждане благодарение на невероятното време в режим на готовност до 35 дни.
Винаги до вас
Новата клавиатура, устойчива на прах и течности, прави Nokia 106 подготвена за всичко. Символите на клавиатурата ще издържат дори и всекидневна употреба и няма да се изтъркат.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | GSM 900/1800 |
| Батерия | Li-Ion 800 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 10 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 800 ч. |
| Резолюция | 128 x 160 пиксела |
| Цветове | 65K |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 1.8" |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 74.2 гр. |
| Размери | 47.5 x 112.9 x 14.9 mm |
| Слот за разширителни карти | Не |
| Екстри | |
| Вградена камера | Не |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Не |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| 3.5 мм жак | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Не |
| WAP | Не |
| Вграден модем | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| Bluetooth | Не |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Не |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |