До края на промоцията остават:
Nokia 108 е телефон с две СИМ карти, който може да ви предложи това, от което имате нужда на ниска цена. С този телефон може да приемте едновременно разговори от две СИМ карти, той ще бъде с вас както на работа, така и в почивките. С неговата 0.3 мегапикселова камеро може да зансемете важните за вас моменти, след което да ги споделите с вашите приятели чрез Bluetoth. Nokia 108 може да бъда вашият музикален плеър, а с неговата батерия ще слушате музика в продължение на почти две денонощия.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | GSM 900/1800 |
| Батерия | Li-Ion 950 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 13.8 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 600 ч. |
| Работа с 2 SIM карти | Да |
| Резолюция | 128 x 160 пиксела |
| Цветове | 65K |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 1.8 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 70.2 гр. |
| Размери | 47 x 110.4 x 13.5 mm |
| Памет | 4MB RAM mb |
| Телефонен указател | 500 |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 0.3 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Не |
| Видеорезолюция | 320х240 @ 15fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | да + RDS |
| GPS | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Не |
| Bluetooth 3.0, mini SIM, до 32GB карта, платформа Series 30+ | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Не |
| WAP | Не |
| Вграден модем | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| Bluetooth | Не |
| USB | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Не |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |