До края на промоцията остават:
| Дисплей | 7.85" Multi-touch IPS LCD (1024x768) |
| Процесор | 1.20GHz Quad Core ARM Cortex A7 MTK8389 |
| Графичен процесор | PowerVR SGX 544 |
| RAM | 1GB DDR3 |
| Вътрешна памет | 16GB, слот за карта памет Micro SD/Micro SDHC до 32GB |
| Операционна система | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Предна камера | 0.3 Mpixel |
| Задна камера | 2 Mpixel |
| 3G | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 LE |
| GPS | Да |
| Екстри | G-Sensor, Video Accelerator, 3D Accelerometer, OpenGL 2.0, microUSB Charging, Phone calls and messaging support, GPS reciever, A-GPS, FM Radio |
| Интерфейс | 1 х SIM Card |
| 1 x Micro USB | |
| 1 x 3.5 mm mini jack | |
| Full HD Playback | Да |
| Корпус | Алуминиев |
| Батерия | 4700 mAh Lithium Ion Polymer |
| Гаранция | 2 години |