До края на промоцията остават:
Цена: 190,00 лв.
Наличност: В наличност
Артикулен номер: 5496
Samsung S5302 Galaxy Pocket предоставя изящество в компактна опаковка. 832Mhz процесор Ви позволява да правите повече, независимо дали сърфирате или сваляте файлве.След успешното налагане на пазара, Samsung Pocket реши да увеличи екстрите на модела и пусна S5302, с който може да ползвате двe SIM карти едновременно. С този апарат умело ще разделяте разговорите и няма да пропускате обаждане. Като характеристики и визия, Pocket dual не се различава от S5300. Дизайна е все така елегантен, а лъскавата пласмасова повърхност му придава изящество.Слота за втората карта се намира под задния капак, с което производителите гарантират, че при изпускане картата ще си остане не мястото. В горната си част Samsung Galaxy Pocket Duos S5302 разполага с mini USB вход, който може да се ползва освен за пренос на данни и за зареждане на батерията. Общуването с приятелите вече е много по-лесно, бързо и по-всяко време можете да се свържете с тях.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2012 |
| Мрежа | GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1200 mAh |
| Работа с 2 SIM карти | Да |
| Цветове | 256K |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 2.8" |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 103 гр. |
| Размери | 103.9 x 57.9 x 13 mm |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 2 MP |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | Не |
| Вграден модем | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | Не |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Не |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Не |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Не |