До края на промоцията остават:
Цена: 159,00 лв.
Наличност: В наличност
Артикулен номер: 30073
Samsung Galaxy Young 2 Dual G130 е един от най-евтините смартфони от нисък клас на компанията. Въпреки това той е направен със стил, от висококачествена бяла или черна пластмаса, с грапав заден панел който няма да полепва с мазни отпечатъци.
Galaxy Young 2 разполага с малък 3.5-инчов екран със стандартна TFT матрица и резолюция от 480х320 пиксела. TFT матрицата е с добро качество на картината, контраст и близки до реалността цветове. Плътността на пикселите не е много висока - 165 на кв.инч, но пък и никой не очаква впечатляващи резултати от такъв тип смартфон.
Устройството се захранва от 1GHz процесор и 512MB оперативна RAM памет. Това са минималните спецификации на Google, при които Android 4.4 KitKat работи бързо и безпроблемно. Отделно ниската резолюция на екрана подпомага за бързата работа на Galaxy Young 2.
Samsung Galaxy Young 2 G130 работи с най-новият бърз и лек Android 4.4 KitKat и с олекотена версия на TouchWiz интерфейса на компанията. Това означава красив и удобен интерфейс с разширени функции и опции, повече widgets, по-добри мултимедийни приложения, и повече възможности.
Samsung Galaxy Young 2 е симпатичен малък смартфон с много възможности. Подходящ е както за деца и възрастни хора, така и за младото и активно поколение с натоварено ежедневие. Ако искате най-основното от един смартфон - то Samsung Galaxy Young 2 ще ви го предложи и то на каква цена!
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1300 mAh |
| Работа с 2 SIM карти | Да |
| Резолюция | 320 x 480 пиксела |
| Размер на екрана(") | 3.5 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 108 гр. |
| Размери | 59.9 x 109.8 x 11.8 mm |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| SAR(W/kg) | 0.92W/kg (head) / 0.44W/kg (body) |
| Екстри | |
| Вградена камера | 3.15 MP |
| Светкавица | Не |
| Видеорезолюция | 480p@24fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Не |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Не |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Разговор от разстояние | Не |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |