До края на промоцията остават:
Висококачествен дисплей
Насладете се на кристално ясни изображения, независещи границите на човешкото око. Наситеността на цветовете и високият контраст на 5.7 инчовият Quad HD Super AMOLED дисплей правят този телефон скъпоценен. Висока резолюция предлага огромно зрително изживяване и високи детайлност.
Ярки и ясни изображения с подобрена камера, дори и в тъмното
Снимайте по-ярки и по-ясни изображения с предена и задна камера. 3.7MP предна камера F1.9 обектив, и 16MP
"умна" камера OIS на гърба Ви осигурява най-добри резултати за всеки миг от живота Ви дори и в тъмна среда.
Smart Select (умно селектиране)
Свободно изберете текста и съдържанието на всеки екрана
Със специалната S писалка, лесно можете да изберете съдържанието, независимо дали е текст, картинка или приложение. След това можете да запазвате важните неща в телефона, за да са винаги до Вас
Photo Note (бележки със снимка) или новият начин за водене на бележки
Направете си собствени бележки. Направете снимки с функцията Photo Note и мигновено конвертирате снимката в текст.
След това може да редактирате текста, да променяте цветовете.
Новият S Pen с подобрено докосване, като истинска писалка
Тази писална е иновация в смартфоните. По-точен почерк, чувствителност за натиск - неща, които до сега ги имаше в професионалните таблети сега са побрани в телефон.
Интуитивен мултитаскинг, за по-голямо удобство
Няколко приложения наведнъж и свобода при подреждането на прозорците на Вашия екран, правенето на няколко неща едновременно никога не е било по-лесно.
Бързо зареждане с висок капацитет - заредере батерията на 50% за 30 минути.
Благодарение на подобренията в зареждането по отношение на скоростта, времето за зареждане на телефона значително е намаляло. Заредете от от 0% до 50% за около 30 минути. Повечето телефони правят това за около 1 час. Освен това новият Ултра режим за пестене на енергия е наличен, когато сте на малко батерия а очаквате важно повикване.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 3220 mAh |
| Резолюция | 1440 x 2560 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | Super AMOLED |
| Размер на екрана(") | 5.7 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 176 гр. |
| Размери | 78.6 x 153.5 x 8.5 mm |
| Памет | 3GB RAM, 32GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 16MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 2160p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Android 4.4, оптична стабилизация, предна 3,7МР f1.9 камера, S Pen, барометър, сензор за UV лъчи, скенер за отпечатъци, сензор за пулс, алуминиева рамка, извито Gorilla Glass 3 стъкло, NFC, Bluetooth v 4.1 (BLE,ANT+), четириядрен процесор Snapdragon 805 с честота 2.7 GHz или 1.9 GHz Octa-Core (1.9GHz Quad + 1.3GHz Quad-Core) | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |